dez pack dez pack
Anasayfa Ürün Hakkında Nasıl Kullanılır Kullanıcı Yorumları Sıkça Sorulan Sorular Sipariş Sayfası İletişim Bilgilerimiz dez pack
dez pack
dez pack
dez pack dez pack

Delay Shark 48000 Geciktirici Sprey Nedir ?

Delay 48000 geciktirici sprey, erken boşalma problemi yaşayan erkeklerin problemlerinin giderilmesine çözüm olmak için Almanya'da 50 yıldır üretilmektedir.İlişki sürelerinizi geciktirici sprey ile 45 dakikaya kadar uzatabilirsiniz. Ürünümüzü lütfen merdiven altında üretilen ve geciktirici sprey diye satılan penisi tamamen uyuşturarak, his kaybı yaşatan geciktiriciler ile karıştırmayınız. 

Sipariş vermek için 7/24 uzman operatörlerimizi arayabilirsiniz : 0546 440 0900 veya 02426060543

Geciktirici sprey

Geciktirici sprey, erken boşalma yanında bir çok cinsel problemlerin de iyileştirilmesinde yardımcı rol oynayabilmektedir. Örneğin bir gecede sadece bir sefer ilişkiye girip daha sonra ilişki için kendinizde güç bulamıyorsanız, bu konuda da size yardımcı olabilir. 

Delay 48000 geciktirici spreyin 1 kutu 45 ml olup, ortalama yetişkin bir erkek 50 farklı ilişkide ürünümüzü kullanabilmektedir. 

Resmi olarak ithal edilen Delay spreyin yasal ve sağlık açısından herhangi bilinen bir sorunu bulunmamaktadır.

Geciktirici sprey ambalajı üzerinde, orjinal olduğunu belirten bandrolü bulunmaktadır. bandrolsüz geciktirici spreyleri kesinlikle kullanmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Delay Spreyin içeriğinde hiçbir kiymasal bulunmamaktadır. Almanya'da üretilen geciktirici sprey Viga Spreyin içeriğinde geciktirici etkisi olan bitkiler yer almaktadır. Tüm bu bitkiler özenle seçilmiştir.

penis büyütücü ve geciktirici

Delay Geciktirici Sprey Kalitesi

Üretim Alman İlaç kanunları ve GMP (good Manufacturing Practice) kurallarına bağlı olarak modern ilaç teknolojisinin sağladığı yüksek standart ve emniyet koşulları ile üretim yapılmaktadır . Katı ve gelişmiş bir kalite kontrol sistemi uygulanmakta ve GLP (good laboratory practice) den taviz verilmemektedir.Erken boşalma milyonlarca erkekte en az bir kez görülen yaygın bir problemdir.

 

 

dez pack
dezpack
Anasayfa | Ürün Hakkında | Kullanımı | Kullananlar Ne Diyor | Sıkça Sorulan Sorular | Sipariş Sayfası| Beni Ara| Penis Büyütücü| Penis Büyütme
dez pack dez pack dez pack dez pack dez pack dez pack dez pack dez pack