dez pack dez pack
Anasayfa Ürün Hakkında Nasıl Kullanılır Kullanıcı Yorumları Sıkça Sorulan Sorular Sipariş Sayfası İletişim Bilgilerimiz dez pack
dez pack
dez pack
dez pack dez pack

Delay Sprey Sıkça Sorulan Sorular

1 Şişe Geciktirici Sprey Kaç Kullanımlıktır ?

1 kutu Delay Sprey 50 farklı ilişkide kullanılabilir.Yani yetişkin bir bireye en az 3 ay rahatlıkla yetmektedir.


Her Kullanımda Bir Defa mı Kullanacağız ?

Hayır.Geciktirici spreyi kullanırken 3 defa kısa aralıklar ile sıkmanız yeterlidir. Yani ilişkiden önce 3 defa sıkıyoruz.


Geciktirici Sprey Kullandıktan Sonra Hemen İlişkiye Girebilir miyim ?

Ürünümüzden daha iyi sonuçlar elde etmek için kullandıktan sonra bir süre beklemenizi tavsiye ediyoruz. Bu bekleme ortalama yarım saat civarında olabilir.


Kargoyu Teslim Eden Görevli Ne Getirdiğini Biliyor mu ?

Kesinlikle hayır.Ürünün kargo poşeti firmamızda kapatılır ve hiçkimsenin yasal olarak açma yetkisi bulunmamaktadır. Kargo görevlisi ürün içeriğinden habersiz bir şekilde size teslim edecektir.


Kargo Ücreti Ne Kadar Ödeyeceğim ?

Firmamızdan vereceğiniz bütün siparişlerde kargo ücretsiz olarak size teslim edilmektedir. Sitemizde belirtilen fiyatlara kargo, KDV ve kapıda ödeme bedelleri dahildir. herhangi bir süpriz ücret ile karşılaşırsanız kargonuzu almadan iade edebilirsiniz.


Toplu Sipariş Verebilir miyiz ?

Geciktirici spreyin Türkiye resmi bayisi olduğumuz için 444 39 21 veya 0546 440 0900 numaralı operatörlerimiz ile iletişime geçip toplu sipariş verebilirsiniz. Toplu siparişlerinizde özel bayi fiyatlandırmamızdan faydalanabilirsiniz.


Sipariş Kaç Gün İçerisinde Bana Teslim Edilecek ?

Geciktirici sprey siparişleriniz bulunduğunuz il ve ilçeye göre 24 ile 48 saat arasında teslim edilmektedir. Köylere ve mobil ilçelere dağıtım haftanın belirli günlerinde olacağı için ring günü teslimat gerçekleştirilir.


Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var ?

Aklınıza takılan her konuda size yardımcı olmak için 7/24 operatör arkadaşlarımız mesaideler. 444 39 21 veya 0546 440 0900 numaralı hatlarımızı ücretsiz dakikalarınız ile hemen arayabilirsiniz. veya sitemizde bulunan canlı destek operatörlerimize de aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

dez pack
dezpack
Anasayfa | Ürün Hakkında | Kullanımı | Kullananlar Ne Diyor | Sıkça Sorulan Sorular | Sipariş Sayfası| Beni Ara| Penis Büyütücü| Penis Büyütme
dez pack dez pack dez pack dez pack dez pack dez pack dez pack dez pack